Podnoszenie zwierzaka Coatimundi: Porady karmienia i in

Podnoszenie zwierzaka Coatimundi: Porady karmienia i in

Kiedy podnoszenie Coatimundi zwierzaka w domu, trzeba zrobić kilka poważnych studiów i badań, w jaki sposób można prawidłowo pielęgnować Tego rodzaju egzotycznymi zwierzętami. Nawet jeśli, to będziemy w domu zwierzęta jak swoich zwykłych kotów i psów, trzeba wiedzieć, że są one znacznie różni się od tego ostatniego.

W tym artykule będziemy patrząc na różne porady na temat podnosząc Coatimundi zwierzaka w domu. Zacznijmy od karmienia. Gdy dziecko coatis są już na tyle dorosły, można je dostać od matki już tak, że można rozpocząć podawanie ich przez zastosowanie butelki. Po uruchomieniu butelką Karmienie dziecka coatis domowych, to jest dobrą rzeczą, aby rozpocząć z mlekiem szczeniaka zamiennika. Można użyć filiżankę to i wymieszać z 2 szklanki wody.

sklep zoologiczny mikrozoo
Żeby było lepiej smakują, można dodać niewielką ilość miodu w mix. Na początku odstawienia dziecka coatis często zużywają połowę do uncji mleka podczas karmienia każdego. Trzeba je nakarmić 4 razy w ciągu dnia. Kiedy zaczną się przyzwyczaić karmionych mlekiem, że dajesz im kwotę, którą zużywają na karmienie wzrosną średnio od 2 do 3 uncji. Choć można zauważyć wzrost ich apetytu, najlepiej, aby nie objadać się nimi. W wieku 6 do 8 tygodni, twój coatis zwierzę może rozpocząć rozwijanie luźne stolce. Kiedy nadejdzie ten czas, należy dodać w 1 tabletce Lactaid do każdego kubka mleka, którego używasz podczas mieszania się ich formułę. Pamiętaj, aby wymieszać z 24-godzinnym wyprzedzeniem.

Jako zwierzęta domowe zaczynają coraz większe, można przenieść je do Purina Puppy Chow, aż dorosną do roczniaków. W tym czasie można następnie przenieść je do Chow Purina dla psów dorosłych. Utrzymanie tych rodzajów egzotycznych zwierząt wewnątrz dużych klatki dla ptaków, które mają hamaki i koce wewnątrz jest bardzo wskazane. Hamaki i koce posłużą jako swoich materiałów do spania. Gdy swoje zwierzęta zaczną być aktywny, należy dbać o to, że drzwi ich klatki pozostają otwarte, aby można było pozwolić im wchodzić i wychodzić. W ten sposób mogą bawić się swobodnie, kiedy chcą. Po ich karmić, to najlepiej, aby powiadomić je z powrotem w ich klatkach, aby mogły wykonywać swoją rzecz i zdrzemnąć się później. Te egzotyczne zwierzęta są dość łatwe do pociągu papieru. Zwykle używać rogu klatki, gdy robią ich działalności. Jednak, podobnie jak inne rodzaje zwierząt, będą także błędy w czasie.

Coatis znane są ze swojej natury ciekawy i aktywny. Kochają poruszając się cały czas z wyjątkiem okresu czasu drzemki. Gdy masz coati zwierzę w domu, to jak masz 2-letniego dziecka, które musi być dobrze strzeżone. Trzeba dokonać dowód dom dziecka, dzięki czemu można zapobiec swojego zwierzaka z coraz urazów.

Komentarze

Popularne posty