Bezpłatny parking - Jak znaleźć wolne zwierzęta

Bezpłatny parking - Jak znaleźć wolne zwierzęta

Cześć, mam na imię Victor i chciałem pisać i komentować znalezienie wolnego zwierzaka. Ostatnio moja rodzina straciła obu naszych cennych papug. Była wiosna i ptaki zostały stłoczonych w domu przez całą zimę. Zdecydowaliśmy się umieścić papugi z powrotem na ganek. My zrobiliśmy to już wcześniej i bardzo mi się podobało. Słysząc dzikich ptaków śpiew i czując wiatr był naprawdę dobry dla nich. W pewnym momencie w ciągu dnia oboje rodzice zdołali uciec swoją klatkę i odlecieć.sklep zoologiczny mikrozoo

Byliśmy zdewastowany i spojrzał na nich wszędzie. Kładziemy się ulotki i wezwał sąsiadów, ale nikt nie widział ich. Jest to trudne, ponieważ ptaki po prostu odlecieć i kończy się na drzewach gdzieś. Nie znajdziesz utracone ptak w lokalnym schronisku bardzo często.

Moja rodzina była bardzo smutny nasz utracone. Ptaki były częścią naszej rodziny. Gdy ptaki zginęły postanowiliśmy sprawdzić, czy możemy je zastąpić. Koszt zakupu nowych papug była astronomiczna. Nie mogliśmy sobie pozwolić na zakup jednego. Nie mówiąc już dwa. Więc zdecydowaliśmy się sprawdzić, czy możemy znaleźć ptaka, który był wolny.

Patrzyliśmy na miejscowym schronisku i mieli żadnych ptaków. Zaczęliśmy przeglądać gazety codziennie. Dni mijały, a okazało się żadnych wolnych papug dla zwierząt domowych. Zrobiliśmy znaleźć jakieś papugi i kilka nimfy w gazecie lokalnej. Ale nie były to, czego szukaliśmy.

Jeden dzień wyjeżdżaliśmy naszym lokalnym Wally światowej, kiedy ja właśnie to uczucie, aby zawrócić i udać się do schroniska dla zwierząt. Zdarza się, że nasze lokalne schronisko dla zwierząt znajduje się w sąsiedztwie naszego Super-sklepu. Więc zawrócił i wjechał na schronisko dla zwierząt parkingu. Wysiedliśmy z samochodu i zaczął iść w.

Potem usłyszałem, jak ktoś stara się dostać klatkę z samochodu. Poszliśmy do zbadania i zobaczyć, czy możemy pomóc. To była słodka mała starsza pani, a ona miała duży piękny papuga Amazon. Miała zamiar postawić papugę w schronie, bo po prostu nie mógł już dbać o nią

Ona zaoferował papugę do nas.; Klatka iw ogóle. Byliśmy bardzo zaskoczeni jak wszystko potoczy. Straciliśmy nasze ptaki i był załamany. Wtedy, kiedy wszystko wydawało się stracone dostaliśmy darmowy zwierzaka.

Komentarze

Popularne posty