The Wonderful drozda

The Wonderful drozda

Przedmiotem drozda jest imperial ptak Teksasie. Jeśli zapytać dowolną Teksańczyk o ptaka, można zauważyć, że Mockingbird posiada najbardziej oszałamiające wszystkich piosenek wśród różnych gatunków ptaków w Ameryce Północnej. Niewykluczone, że jest sens Za drozda zostały przyjęte jako ptak zawieruchy Teksasie w 1927.

Pieśń drozda jest właściwie kombinacja połączeń różnych innych ptaków. Każda forma symulacji jest powtarzalny w życiu. Jest to dość typowe dla indywidualnego ptak mieć aż 25-35 w nim utworów repertuaru.

Jest to wspólna miejski ptak, który wynosi 10 cali części i około 13/4 uncji w masie. Rozpiętość skrzydeł ptaka wynosi około 14 cali. Naśmiewców ptak jest wszystkożerny i dobowe. Jego dojrzałości seksualnej trwa w sumie rok. Wiosną i wczesnym latem są sezony godowe i przedrzeźniacze powszechnie gniazdo dwukrotnej rok jednak czasem trzy lub nawet cztery okres, kiedy warunki są pozytywne. Ich jaja pochodzą z 12-13 lat, a następnie te młodociane fledge się w dniach 11-13 życia po tym. Jaja ptaków są szafirowe-zielone dekoracje z nietypowymi kasztanowych oznaczenia na nich. Ptaki, aby ich gniazda niska ku ziemi, która jest jak otwarta filiżance prerii i chrustu z korzonków niedbale podanych w gęstej formie. W przedrzeźniacze nie migrują po ich mieć dozgonną lokalnej.

Mockingbirds wzrost otwartych bujnych terenów dla żywienia i diety. W świńskiej ich gniazda za grube trudnych krzewów. Ogrody są wśród jednego z ptaków kochanie przestrzenie miejscem schronienia szczególnie jeśli jakieś mróz jagody są istniejące. krytyczna dieta drozda jest owady (chrząszcze, mrówki, koniki polne i pająki), jagody i nasiona.

Kilka niezwykłych szczegółach na temat ptaków jest to, że tylko unmated mężczyźni śpiewają w nocy. Mockingbirds często tworzą wiązania kilka długich idiomu. Naukowcy odkryli również, że samice przedrzeźniacze są przyciągane do mężczyzn, które mogą sprawić, że najbardziej różni się od wszystkich dźwięków.

Przedmiotem drozda jest również znany jako błędne protektora gnieździe i okolic. To jest czasami postrzegane swooping dół na psa, kota lub zabójcy, który może być postępowym zbyt blisko ptaków obszar chroniony.

Przedmiotem przedrzeźniacz została przyjęta kupić czterdziestym siódmym Walne Zgromadzenie Arkansas w dniu 5 marca 1927 jako ptak State of Arkansas, na Florydzie, Mississippi, Tennessee i Teksasie i jedna z nielicznych ptaków znajdujących się w każdym rodzaju lokalizacji, od pustyni do miasta.

Przedmiotem Mockingbird to jeden z najbardziej porywające cuda rodzaju jest. Inne niż jego prawdziwego piękna, zdolność do replikacji ptasie dźwięki i wykonać połączenie z nich jest niezwykle przyjemna dla uszu. Być może ze względu na wyśmianie zdolność ptaków naśladować dźwięki powoduje wiązanie z pogardą, a niewykluczone, że dostaje swoją nazwę jako przedrzeźniacz przez te ramy. Rzeczywiście, jest to jeden z najbardziej spektakularnych ptaków ducha.

Komentarze

Popularne posty