Nie łamią prawa, własnością Twój kinkażu Pet Prawnie

Nie łamią prawa, własnością Twój kinkażu Pet Prawnie

Posiadanie egzotyczne zwierzęta nie jest coś, co można zrobić, tak swobodnie. To dlatego, że niektóre z tych unikalnych zwierząt są już zagrożone gatunki więc przepisy rządowe już zabronić ludziom kupowania i posiadające je jako zwierzęta domowe w domu. Przepisy dotyczące posiadania różnych rodzajów egzotycznych zwierząt różnią się od jednego stanu do drugiego, więc trzeba sprawdzić, zasad i przepisów o posiadaniu jednego na danym obszarze. Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które mamy zamiar zawrzeć w tym artykule.

Jeśli szukasz ładny i niepowtarzalny zwierzęcia, a następnie kinkażu zwierzę jest jedną z najlepszych rzeczy, które można rozważyć jako towarzysz w domu. Kinkajous są powszechnie znane z ich wygląd, który można określić jako połączenie zarówno że fretki i małpy. Oprócz ich wygląd, te egzotyczne zwierzęta są również uważane za bardzo popularnym wyborem dla najbardziej egzotycznych miłośników zwierząt z powodu ich długich długości życia, która może wzrosnąć do maksymalnie 40 lat. Ponadto, są one również często wybierane ze względu na ich względną łagodności. Teraz może słyszeliście o przypadkach naprawdę paskudne ukąszenia kinkajous gdy miesza się z ogromnym stopniu, ale zdarza się to rzadko. Ogólnie rzecz biorąc, te zwierzęta są wspaniałe i można je łatwo rozwijać silne więzy do ich właścicieli.

Aby właścicielem tego unikalny zwierzę w domu, trzeba najpierw mieć obudowę lub klatka, pozwolenie, lampy ciepła i weterynarza, który specjalizuje się w opiekę nad tymi zwierzętami. Skoro mówimy o legalności tutaj, pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić przed rozważyć zakup tego zwierzęcia jest ustalenie, czy posiadanie jednego w twojej okolicy jest dozwolone przez prawo państwowe. Większość stanów dzisiaj już zleciła zakazy posiadania tych zwierząt. Jednak niektóre kraje rozważają obecnie robi zmiany wynikające z raportów o atakach i ukąszeń. W celu, aby sprawdzić, czy posiadanie tego zwierzęcia jest legalne w danym obszarze, należy skontaktować się z lokalnym okręgu kontroli zwierząt. Kiedy daje pozytywną odpowiedź, następną rzeczą, którą musisz zapytać o to potrzeba posiadać pozwolenie, zanim będzie można legalnie właścicielem zwierzęcia. Zapytaj, czy zezwolenie jest konieczne.

Jeśli los jest po Twojej stronie, można następnie przystąpić do zapewnienia, że ​​masz prawidłowo zaprojektowane obudowy dla swojego nadchodzącego towarzysza. misie miód, który jest inny termin używany w odniesieniu do tych unikalnych zwierząt, są znane do ucieczki artystów.

Mają dobre umiejętności rozerwać drutu kurczaka i przekopywania się przez brud łatwo. Oprócz upewniając się, że obudowa jest na tyle silny, trzeba także ustalić, że nowe zwierzę ma być umieszczone w miejscu, gdzie temperatury są idealne. Miód niedźwiedzie muszą być zabezpieczone przed wzrostem temperatury, które mieszczą się poniżej 60 stopni Celsjusza, więc trzeba przygotować się lampy ciepła, jeśli nie można znaleźć odpowiedniego obszaru z takiej temperaturze. Wreszcie, przeczytaj temat właściwego sposobu dbania o niedźwiedzie miodu, dzięki czemu można zachować je w dobrym zdrowiu.

Komentarze

Popularne posty